"... by los cię nie okpił"

ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

indywidualnie dopasowane rozwiązania

profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe


Ubezpieczenia na życie

Co to są ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczenia na życie to bardzo szerokie pojęcie obejmujące zarówno polisy czysto ochronne, polisy na życie z funduszem kapitałowym, polisy z zakresu ubezpieczeń ogólnych czyli wszelkiego typu polisy wypadkowe, polegające na tym, że: w razie śmierci, uszczerbku na zdrowiu czy kalectwa ubezpieczonego świadczenie (tj. kwota zapisana w polisie) zostaje wypłacone osobom wskazanym przez ubezpieczonego, jako uposażone lub właścicielowi polisy.


Ile warte jest życie człowieka?

Ubezpieczenia interesują się życiem człowieka w aspekcie ekonomicznym. Widziane z tej perspektywy, życie ma konkretną wartość mierzoną zdolnością do zarobkowania, a tym samym do dalszej egzystencji osób pozbawionych konkretnego dochodu. Życie każdego jest warte tyle, ile dana osoba może przynieść dochodu.

Polisa na życie może być "obudowana" wieloma umowami dodatkowymi np.: poważne zachorowania, wypadkowy uszczerbek na zdrowiu, niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu, itp. Każda z umów dodatkowych rozszerza i wzmacnia ochronę dochodu rodziny. Wykupienie polisy na życie powinno być poprzedzone rzetelną analizą finansową która pomoże ubezpieczonemu określić wysokość, obszar i zakres potrzebnego zabezpieczenia.


W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia indywidualne i grupowe:

  • Na Życie
  • Posagowe
  • Inwestycyjne
  • Leczenia Szpitalnego
  • Zdrowotne - Pakiet Medyczny
  • Wypadkowe - NNW
  • Turystyczne

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 602 440 626

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Nasza firma to grupa niezależnych doradców i agentów skupiona pod jedną marką i działająca od wielu lat, co sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szeroki zakres oferowanych ubezieczeń i pakietów oraz rzetelne, indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe jest naszym atutem.

Obsługujemy osoby prywatne, podmioty gospodarcze, stowarzyszenia oraz instytucje publiczne. Na zaufanie naszych klientów pracowaliśmy od lat, a ich rekomendacje są dla nas bardzo cenne.

Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi i finansowymi. Dzięki temu oferujemy dostęp do najbardziej optymalnych i nowoczesnych rozwiązań na rynku finansowym.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.