"... by los cię nie okpił"

ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

indywidualnie dopasowane rozwiązania

profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe


Ubezpieczenia komunikacyjne

Oferujemy wszelkie ubezpieczenia komunikacyjne dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych - w tym ubezpieczenia floty pojazdów.

W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne:

  • OC pojazdów w ruchu krajowym
  • OC pojazdów w ruchu zagranicznym (Zielona Karta)
  • Auto Casco
  • Ochrona Prawna
  • NNW
  • Szyby
  • Assistance


Przypomnienie:
o obowiązkach zbywcy przy zmianie posiadacza pojazdu po nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych od dnia 11.02.2012 r. Art. 32

1. Posiadacz pojazdu mechanicznego, który przeniósł prawo własności tego pojazdu, jest obowiązany do przekazania posiadaczowi, na którego przeniesiono prawo własności pojazdu, potwierdzenia zawarcia umowy ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych oraz do powiadomienia na piśmie zakładu ubezpieczeń, w terminie 14 dni od dnia przeniesienia prawa własności pojazdu, o fakcie przeniesienia prawa własności tego pojazdu i o danych posiadacza, na którego przeniesiono prawo własności pojazdu.

2. Dane posiadacza, o których mowa w ust. 1, obejmują:
a) imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer PESEL, o ile został nadany
lub
b) nazwę, siedzibę i numer REGON.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 602 440 626

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Nasza firma to grupa niezależnych doradców i agentów skupiona pod jedną marką i działająca od wielu lat, co sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szeroki zakres oferowanych ubezieczeń i pakietów oraz rzetelne, indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe jest naszym atutem.

Obsługujemy osoby prywatne, podmioty gospodarcze, stowarzyszenia oraz instytucje publiczne. Na zaufanie naszych klientów pracowaliśmy od lat, a ich rekomendacje są dla nas bardzo cenne.

Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi i finansowymi. Dzięki temu oferujemy dostęp do najbardziej optymalnych i nowoczesnych rozwiązań na rynku finansowym.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.