"... by los cię nie okpił"

ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

indywidualnie dopasowane rozwiązania

profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe


Ubezpieczenia Olsztyn - Marek Szelągowski

Nasza firma to grupa niezależnych doradców i agentów skupiona pod jedną marką. Pracujemy na rynku finansowym od wielu lat. Profesjonalny skład zespołu pozwala na sprawną pracę i kompleksową obsługę naszych klientów. Szeroki zakres oferowanych produktów i usług oraz skuteczne doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe jest naszym atutem.

Obsługujemy osoby prywatne, podmioty gospodarcze, stowarzyszenia oraz instytucje publiczne. Na zaufanie naszych klientów pracowaliśmy od lat, a ich rekomendacje są dla nas bardzo cenne.

Klienci naszej firmy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań ubezpieczeniowych dla swojego majątku, życia i zdrowia, Zabezpieczaniu potrzeb finansowych i inwestycyjnych, optymalizacji ubezpieczeń komunikacyjnych i zawodowych, oraz skutecznym doborem gwarancji i zabezpieczeń finansowych. Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi i finansowymi. Dzięki temu oferujemy dostęp do najbardziej optymalnych i nowoczesnych rozwiązań na rynku finansowym.

Doradzamy w zakresie sukcesji osobom prywatnym oraz spółkom prawa handlowego. Na zlecenia naszych klientów podejmujemy się także reprezentowania ich w sprawach majątkowych, gospodarczych i finansowych oraz pomagamy w dochodzeniu odszkodowań.

Naszą misją jest krzewienie wiedzy i świadomości finansowo-ubezpieczeniowej na tyle skutecznie, aby chronić i pomnażać dorobek naszych klientów.

Nasze motto: "Zadbamy, by los cię nie okpił".


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 602 440 626

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Nasza firma to grupa niezależnych doradców i agentów skupiona pod jedną marką i działająca od wielu lat, co sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szeroki zakres oferowanych ubezieczeń i pakietów oraz rzetelne, indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe jest naszym atutem.

Obsługujemy osoby prywatne, podmioty gospodarcze, stowarzyszenia oraz instytucje publiczne. Na zaufanie naszych klientów pracowaliśmy od lat, a ich rekomendacje są dla nas bardzo cenne.

Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi i finansowymi. Dzięki temu oferujemy dostęp do najbardziej optymalnych i nowoczesnych rozwiązań na rynku finansowym.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.