"... by los cię nie okpił"

ubezpieczenia, inwestycje, emerytury

indywidualnie dopasowane rozwiązania

profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe


Emerytury, inwestycje

Inwestycja, to inaczej wyrzeczenie się części bieżących korzyści na rzecz przyszłych?

Inwestowanie najczęściej łączy się z zakładanym celem, planem lub marzeniem. W naszej rodzimej rzeczywistości dochodzi jeszcze jeden ważny aspekt - przyszła emerytura. Jest to związane z niewydolnością naszego systemu emerytalnego i przewidywaną dużą luką finansową po zakończeniu aktywności zawodowej. Z tego też względu wiele programów inwestycyjnych łączonych jest z ubezpieczeniem, które dodatkowo warunkuje system fiskalny (podatki od zysków kapitałowych i dziedziczenia). Nasi doradcy analizując oczekiwania i możliwości klientów pomagają wybrać metody inwestowania. W tym zakresie dysponujemy dużym doświadczeniem oraz możliwościami doboru odpowiedniej formy inwestowania w zależności od preferencji, oczekiwań i wiedzy inwestycyjnej naszych klientów.


Wśród oferowanych przez nas inwestycji oraz zabezpieczeń emerytalnych są między innymi:

  • Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) - to program inwestycyjny połączony z ubezpieczeniem na życie i przywilejami podatkowymi.
  • Indywidualne Konto Emerytalne (IKE) to wygodny i prosty program oszczędnościowy w formie ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, pozwalający na zgromadzenie przez lata dodatkowej sumy pieniędzy i skorzystania z preferencji podatkowych- zwolnienie zysków z tz. podatku Belki.
  • Fundusze Inwestycyjne (TFI) - programy inwestycyjne z dostępem do aktywnego zarządzania poprzez systemy informatyczne.
  • Polisy Inwestycyjne - długoterminowe regularne programy oszczędnościowe oparte na UFK.
  • Nieruchomości - działki rolnicze, budowlane, mieszkania.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 602 440 626

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Warto wiedzieć...

Nasza firma to grupa niezależnych doradców i agentów skupiona pod jedną marką i działająca od wielu lat, co sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szeroki zakres oferowanych ubezieczeń i pakietów oraz rzetelne, indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe jest naszym atutem.

Obsługujemy osoby prywatne, podmioty gospodarcze, stowarzyszenia oraz instytucje publiczne. Na zaufanie naszych klientów pracowaliśmy od lat, a ich rekomendacje są dla nas bardzo cenne.

Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi i finansowymi. Dzięki temu oferujemy dostęp do najbardziej optymalnych i nowoczesnych rozwiązań na rynku finansowym.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.